Informasjon
La Sommelière 12SILENCE
Moderne serveringskap med avansert kjøleteknologi!
Frittstående vinskap/serveringskap fra franske La Sommeliere med kapasitet for opptil 12 flasker (standard Bordeaux-flasker).
Vinskapet er utstyrt med UV-beskyttet glassdør og integrert touch-panel i front. Det har tre ståltrådhyller med fronter i tre og kjølig hvitt LED-lys. Det stilrene designet i svart og antrasittgrått passer perfekt inn i moderne interiør.
Hybrid kjølesystem
Takket være sin vifteløse hybridteknologi opererer skapet med et ultralavt støynivå på kun 25 dB!
Det er kompakt (345 x 510 x 479) moderne og passer lett inn i alle typer rom.
Produktspesifikasjoner
| Serie | Service range |
| Flaskekapasitet | 12 flasker |
| Temperatursoner | 1 sone(r) |
| Temperatur | 12-18°C |
| Antall hyller | 3 hyller |
| Nettovolum (liter) | 32 liter |
| Lydnivå | 25 dB |
| Omhengsling av dør | Nei |
| Installasjonstype | Frittstående, |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 3-lags |
| Aktivt kullfilter | Nei |
| LED-belysning | Ja Hvit |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 100W |
| Ledningslengde | 200 cm mm |
| Produktmål (BxHxD) | 345 x510x479 mm |
| Justerbar høyde | mm |
| Dørhøyde | mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 425x600x540 mm |
| Vekt, netto | 14 kg |
| Vekt, brutto | 17,3 kg |
| Kjølesystem | Hybrid |
| Kjølevæske | R600a (27g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Energiklasse | F |
| Klimaklasse | N |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 95 kWh |
| Vinotag kompatibel | - |
| EAN | 3541362410122 |
Produsent
Vinskap fra La Sommeliere
La Sommelière sortimentet består av vinskap med høy grad av kvalitet og spennende innovasjoner. Vinskapet E-cellar er blant annet det første smart-tilkoblede vinskapet tilgjengelig på markedet. Med et vinskap fra La Sommelière garanterer vi uforglemmelige smaksopplevelser.
