Informasjon
Frigelux CUBE72A++
Frittstående minikjøleskap med kapasitet på 58 liter fra Frigelux.
Produktspesifikasjoner
| Serie | |
| Flaskekapasitet | flasker |
| Temperatursoner | 1 sone(r) |
| Temperatur | 2 - 10 °C |
| Antall hyller | 2 hyller |
| Nettovolum (liter) | 58 liter |
| Lydnivå | 39 dB |
| Omhengsling av dør | Ja |
| Installasjonstype | Frittstående, |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | |
| Aktivt kullfilter | Nei |
| LED-belysning | Nei |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 60W |
| Ledningslengde | mm |
| Produktmål (BxHxD) | 470x632x450 mm |
| Justerbar høyde | mm |
| Dørhøyde | mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 520x655x465 mm |
| Vekt, netto | 16,5 kg |
| Vekt, brutto | 18 kg |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (g) |
| Antivibrasjonskompressor | |
| Energiklasse | E |
| Klimaklasse | N-ST |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 88 kWh |
| Vinotag kompatibel | |
| EAN | 3541361311116 |
Produsent
Frigelux
