Informasjon
Frigelux RETT136A kjøleskap
Robust og allsidig – dette er kjøleskapet du kan ha på terrassen eller i utekjøkkenet!
For optimal ytelse fungerer kjøleskapet mest effektivt innenfor en temperatur på mellom 10 og 40 °C. Hvis omgivelsestemperaturen faller under 0°C, anbefaler vi å slå av kjøleskapet for å forhindre potensielle skader og redusert levetid.
Med sin IPX4-klassifisering tåler dette kjøleskapet fuktig vær, noe som gjør den til et ideelt valg for utendørs bruk.
Kjøleskapet er i rustfritt stål med kapasitet på 136 liter fra Frigelux. Det har hvitt LED-lys med bryter, automatisk avriming, enkel dør med lås og håndtak. Det har også elektronisk termostat og alarm når døren er åpen og ved temperaturstigning i kjøleskapet.
Dette kjøleskapet gir deg optimal lagringsplass for mat og drikke i uterommet!
Produktspesifikasjoner
| Serie | |
| Flaskekapasitet | 50 cl flasker: 115/Bokser 33 cl: 169/Tynne bokser 33 cl: 164 flasker |
| Temperatursoner | 1 sone(r) |
| Temperatur | 0 - 10°C |
| Antall hyller | 3 hyller |
| Nettovolum (liter) | 102 liter |
| Lydnivå | 43 dB |
| Omhengsling av dør | Nei |
| Installasjonstype | Frittstående, Innebygging under benk |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Nei |
| Glassdør | |
| Aktivt kullfilter | Nei |
| LED-belysning | Ja Hvit |
| Strøm (spenning) | 220V |
| Strømforbruk | 90W |
| Ledningslengde | 1500 mm |
| Produktmål (BxHxD) | 595x820x575 mm |
| Justerbar høyde | mm |
| Dørhøyde | mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 660x885x635 mm |
| Vekt, netto | 34 kg |
| Vekt, brutto | 37,7 kg |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (21g) |
| Antivibrasjonskompressor | |
| Energiklasse | A+ |
| Klimaklasse | 5 |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 219 kWh kWh |
| Vinotag kompatibel | |
| EAN | 3541362312297 |
Produsent
Frigelux
