Informasjon
Moderne vinskap av høy kvalitet med et eksklusivt design. Utviklet for en sømløs integrering i kjøkkenet.
Vinskap med to temperatursoner (5-20°C, 5-20°C) og plass til opptil 46 vinflasker (Standard 75cl Bordeaux). Med to soner i vinskapet kan du ha både hvitvin og rødvin serveringsklar til enhver tid!
Stilrent design med svart glassfront med integrert håndtak, trehyller av bøk og hvit, LED-belysning. Vinskapet er utstyrt med lekkert digitalt display og touch-panel som gjør det enkelt å kontrollere temperatur og innvendig belysning.
Med sine standard dimensjoner kan vinskapet enkelt integreres sømløst i hvilket som helst kjøkken. Ved full integrering fjerner man den avtagbare ventilasjonsristen i front og plasserer vinskapet bak kjøkkenets sokkel med en ventilasjonsrist foran.
Vinsamlingen din hviler trygt med korrekt og jevn temperatur, optimal luftfuktighet, lav vibrasjon og ren luft!
2024 modell
• 46 flasker
• To temperatursoner (5-20°C, 5-20°C)
• Integrering under benk
• Mål: 596x815x585mm
| Serie | Oslo |
| Flaskekapasitet | 46 flasker |
| Temperatursoner | 2 sone(r) |
| Temperatur | 5-20°C 5-20°C |
| Antall hyller | 6 hyller |
| Nettovolum (liter) | 135 liter |
| Lydnivå | 38 dB |
| Omhengsling av dør | Ja |
| Installasjonstype | Integrering under benk, Frittstående |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 2-lags m/argon |
| Aktivt kullfilter | Ja |
| LED-belysning | Ja Hvit |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 110W |
| Ledningslengde | 1500 mm |
| Produktmål (BxHxD) | 596x815x585 mm |
| Justerbar høyde | 815-850 mm |
| Dørhøyde | 715 mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 660x885x630 mm |
| Vekt, netto | 50,4 kg |
| Vekt, brutto | 53,7 kg |
| Kjølesystem | Inverter kompressor |
| Kjølevæske | R600a (28g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Energiklasse | F |
| Klimaklasse | N ST |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 103 kWh |
| Vinotag kompatibel | Ja |
| EAN | 7073437000229 |
