Informasjon
Frigelux CF338M displaykjøleskap
Displaykjøleskap for frittstående plassering med kapasitet på 322 liter.
Profesjonelt displaykjøleskap fra franske Frigelux, utviklet for effektiv kjøling av diverse drikkevarer . Utstyrt med 2-lags glassdør med et solid dørhåndtak og «self-closing» lukkemekanisme. Stilrent, sort design med hvit LED-belysning. Kjøleskapet har en kapasitet på 322 liter som tilsvarer opptil 420 stk 33 cl eller 210 stk 50 cl flasker.
Kapasitet
Netto volum – 325 liter
Antall flasker (50cl) – 210 flasker
Antall bokser (33cl) – 420 bokser
Antall smale bokser (33cl) – 336 bokser
Produktspesifikasjoner
| Serie | Professional |
| Flaskekapasitet | 210 (50cl) flasker |
| Temperatursoner | 1 sone(r) |
| Temperatur | 0-10 °C |
| Antall hyller | 4 hyller |
| Nettovolum (liter) | 325 liter |
| Lydnivå | dB |
| Omhengsling av dør | Nei |
| Installasjonstype | Frittstående, |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | |
| Glassdør | 2 lags |
| Aktivt kullfilter | Nei |
| LED-belysning | Ja |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 300W |
| Ledningslengde | mm |
| Produktmål (BxHxD) | 600x1972x580 mm |
| Justerbar høyde | mm |
| Dørhøyde | mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 655x2040x625 mm |
| Vekt, netto | 76 kg |
| Vekt, brutto | 83 kg |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (65g) |
| Antivibrasjonskompressor | |
| Energiklasse | D |
| Klimaklasse | 3 |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 730 kWh |
| Vinotag kompatibel | |
| EAN | 3541361811197 |
Produsent
Frigelux
