Informasjon
La Sommeliere 28SILENCE vinskap
Moderne serveringskap med avansert kjøleteknologi!
Frittstående vinskap/serveringskap fra franske La Sommeliere med kapasitet for opptil 28 flasker (standard Bordeaux-flasker).
Vinskapet er utstyrt med UV-beskyttet glassdør og integrert touch-panel i front. Det har fem ståltrådhyller med fronter i tre og kjølig hvitt LED-lys. Det stilrene designet i svart og antrasittgrått passer perfekt inn i moderne interiør.
Hybrid kjølesystem
Takket være sin vifteløse hybridteknologi opererer skapet med et ultralavt støynivå på kun 25 dB!
Det er kompakt, moderne og passer lett inn i alle typer rom.
Produktspesifikasjoner
| Serie | Service range |
| Flaskekapasitet | 28 flasker |
| Temperatursoner | 1 sone |
| Temperatur | 12-18°C |
| Antall hyller | 6 hyller |
| Nettovolum (liter) | 66 liter |
| Lydnivå | 25 dB |
| Omhengsling av dør | Nei |
| Installasjonstype | Frittstående |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 3-lags |
| Aktivt kullfilter | Nei |
| LED-belysning | Ja Hvit |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 100W |
| Ledningslengde | 1600 mm |
| Produktmål (BxHxD) | 430x728x495 mm |
| Justerbar høyde | - |
| Dørhøyde | - |
| Emballasjemål (BxHxD) | 515x815x580 mm |
| Vekt, netto | 23 kg |
| Vekt, brutto | 26,7 kg |
| Kjølesystem | Hybrid |
| Kjølevæske | R600a (60g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Energiklasse | F |
| Klimaklasse | N |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 97 kWh |
| Vinotag kompatibel | - |
| EAN | 35413624101464 |
Produsent
Vinskap fra La Sommeliere
La Sommelière sortimentet består av vinskap med høy grad av kvalitet og spennende innovasjoner. Vinskapet E-cellar er blant annet det første smart-tilkoblede vinskapet tilgjengelig på markedet. Med et vinskap fra La Sommelière garanterer vi uforglemmelige smaksopplevelser.
