Informasjon
La Sommelière ECS51.2Z
Frittstående vinskap fra franske La Sommeliere med kapasitet for opptil 49 flasker (Bordeaux). Lagre og organiser vinsamlingen din i to separate soner hvor temperaturen justeres uavhengig av hverandre. Trendy design med detaljer i rustfritt stål som vil passe inn i de aller fleste hjem.Vinskapet er utstyrt med UV-beskyttet glassdør, trehyller, håndtak i svart stål, Wi-Fi for å styre temperatur og belysning, samt mulighet for å låse inn vinsamlingen.
To soner (2-i-1) - Den perfekte investering!
Om du ønsker å lagre eller oppbevare flere typer vin anbefales vinskap flere soner, der temperaturen kan justeres i enkeltvis i hver sone. Dermed kan du ha korrekt serveringstemperatur for rødvinen, men også hvitvin, rosé eller champagne som krever lavere temperaturer
ECS51.2Z
Øverste sone skal være kaldest, anbefalt minimum 4 grader i differanse mellom soner.
- Øvre sone rommer opptil 28 flasker (5-12°C)
- Nedre sone rommer opptil 21 flasker (12-20°C)
Produktspesifikasjoner
| Serie | |
| Flaskekapasitet | 49 flasker |
| Temperatursoner | 2 sone(r) |
| Temperatur | 5-20°C 5-20°C |
| Antall hyller | 4 hyller |
| Nettovolum (liter) | 116 liter |
| Lydnivå | 38 dB |
| Omhengsling av dør | Nei |
| Installasjonstype | Frittstående, |
| Dørlås | Ja |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 2-lags |
| Aktivt kullfilter | Nei |
| LED-belysning | Ja Hvit |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 65W |
| Ledningslengde | 1500 mm |
| Produktmål (BxHxD) | 480x845x575 mm |
| Justerbar høyde | - mm |
| Dørhøyde | - mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 510x890x605 mm |
| Vekt, netto | 34 kg |
| Vekt, brutto | 37 kg |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (27g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Energiklasse | G |
| Klimaklasse | SN ST |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 142 kWh |
| Vinotag kompatibel | Ja |
| EAN | 3541362304025 |
Produsent
Vinskap fra La Sommeliere
La Sommelière sortimentet består av vinskap med høy grad av kvalitet og spennende innovasjoner. Vinskapet E-cellar er blant annet det første smart-tilkoblede vinskapet tilgjengelig på markedet. Med et vinskap fra La Sommelière garanterer vi uforglemmelige smaksopplevelser.
