Informasjon
• 102 flasker
• Én sone (5-20°C)
• Frittstående
• Mål (BxHxD): 550x1277x565
La Sommelière LS117BLACK
Vinskap med én temperatursone og kapasitet for inntil 102 standard bordeaux-flasker.
SLS117BLACK er et vinlagringsskap som gjenskaper forholdene du finner i naturlige vinkjellere. Temperaturen kontrolleres av elektronisk termometer som sørger for å opprettholde presis temperatur. Modellen er utstyrt med aktivt kullfilter og sørger for å sirkulere og rense luften i vinskapet. Det bevares også optimal luftfuktighet på 50-80%, slik at vinen trygt kan lagres over lang tid.
Om du lagrer vinen din i dette vinlagringsskapet kan du være trygg på at vinen oppbevares i optimale forhold, med beskyttelse mot UV og vibrasjoner som kan påvirke vinens utvikling.
Nøkkelfunksjoner for LS117BLACK
Ideell for proff-markedet
- Bunnen av døren er forsterket med panel i rustfritt stål
- Bredt, solid håndtak med godt grep
- «Label view» Flaskene er vendt mot deg slik at du enklere kan se flaskens etikett
- Praktiske hyller med skyvefunksjon
Produktspesifikasjoner
| Serie | Service range |
| Flaskekapasitet | 102 flasker |
| Temperatursoner | 1 sone(r) |
| Temperatur | 5-20°C |
| Antall hyller | 5 hyller |
| Nettovolum (liter) | 242 liter |
| Lydnivå | 38 dB |
| Omhengsling av dør | Ja |
| Installasjonstype | Frittstående, |
| Dørlås | Ja |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 2-lags |
| Aktivt kullfilter | Ja |
| LED-belysning | Ja Hvit |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk | 100W |
| Ledningslengde | 1800 mm |
| Produktmål (BxHxD) | 550x1277x565 mm |
| Justerbar høyde | mm |
| Dørhøyde | mm |
| Emballasjemål (BxHxD) | 582x1315x600 mm |
| Vekt, netto | 51,5 kg |
| Vekt, brutto | 55,2 kg |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (60g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Energiklasse | G |
| Klimaklasse | SN ST |
| Årlig strømforbruk (kWh) | 158 kWh |
| Vinotag kompatibel | Ja |
| EAN | 3541362208309 |
Produsent
Vinskap fra La Sommeliere
La Sommelière sortimentet består av vinskap med høy grad av kvalitet og spennende innovasjoner. Vinskapet E-cellar er blant annet det første smart-tilkoblede vinskapet tilgjengelig på markedet. Med et vinskap fra La Sommelière garanterer vi uforglemmelige smaksopplevelser.
