Informasjon
Vinskap med to temperatursoner og plass til 41 vinflasker for integrering i høyskap. Med to temperatursoner kan du til enhver tid ha serveringsklar hvitvin og rødvin.
Stilrent design med stålfront, trehyller av bøk og hvit, innvendig LED-belysning. Med touchpanel og display har du full oversikt over temperatur og belysning.
Vinsamlingen din hviler trygt med korrekt og jevn temperatur, optimal luftfuktighet, lav vibrasjon og ren luft.

5 års garanti
Med et vinskap fra Temptech får du 5 års garanti fra kjøpsdato.
Garantien omfatter feil og skader på kompressor, kjøletekniske deler og elektronikk.
Spesifikasjoner
| Flaskekapasitet | 41 |
| Temperatursoner | 2 |
| Temperatur | 5-12°C, 12-20°C |
| Antall hyller | 6 |
| Antivibrasjon på hyller | Ja |
| Volum | 126 liter |
| Lydnivå | 39 dBA |
| Omhengsling av dør | Ja |
| Installasjonstype | Integrering i høyskap |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 2-lag m/argon |
| Aktivt kullfilter | Ja |
| LED-belysning | Ja (hvit) |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk (W) | 75W |
| Ledningslengde (cm) | 150 cm |
| Produktmål (BxHxD) | 590x889x570 |
| Emballasjemål (BxHxD) | 650x970x690 |
| Vekt, netto | 49,7 kg |
| Vekt, brutto | 54,5 kg |
| Dørhøyde (mm) | 885 mm |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (30g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Sertifikater | RoHs, CE, CB, ERP |
| Energiklasse | G |
| Klimaklasse | N, ST |
| Forbruk, kWh/år | 142 kwh |
| Produksjonsland | Kina |
| EAN |
7073437000410 |
