Informasjon
STHLM by Temptech
Moderne design med rustfri stålfront gjør dette vinskapet til et stilig tillegg til kjøkkenet ditt.
Vinskapet har en temperatursone (5-20°C), uttrekkbare hyller i ubehandlet bøk med rustfritt ståldetaljer, kapasitet på opptil 30 flasker, hvit LED-belysning, kontrollpanel med display for innstilling av belysning og temperatur og UV-behandlet glass i døren.
Med jevn og stabil temperatur, riktig luftfuktighet og lite vibrasjoner, lagrer du vinene dine på en best mulig måte!
Spesifikasjoner
| Flaskekapasitet | 30 |
| Temperatursoner | 1 |
| Temperatur | 5-20°C |
| Antall hyller | 4 |
| Antivibrasjon på hyller | Nei |
| Nettovolum (liter) | 90 liter |
| Lydnivå | 39 dBA |
| Omhengsling av dør | Ja |
| Installasjonstype | Integrering i høyskap |
| Dørlås | Nei |
| UV-beskyttet dør | Ja |
| Glassdør | 2-lag m/argon |
| Aktivt kullfilter | Ja |
| LED-belysning | Ja (hvit) |
| Strøm (spenning) | 220-240V |
| Strømforbruk (W) | 75W |
| Ledningslengde (cm) | 150 cm |
| Produktmål (BxHxD) | 590x590x570 |
| Emballasjemål (BxHxD) | 690x690x650 |
| Vekt, netto | 43 kg |
| Vekt, brutto | 47 kg |
| Dørhøyde (mm) | 590 mm |
| Kjølesystem | Kompressor |
| Kjølevæske | R600a (23g) |
| Antivibrasjonskompressor | Ja |
| Sertifikater | RoHs, CE, CB, ERP |
| Energiklasse | G |
| Klimaklasse | N, ST |
| Forbruk, kWh/år | 125 kwh |
| Produksjonsland | Kina |
| EAN | 7090013678672 |
